Meble na zamówienie Olkusz

Meble na zamówienie Olkusz – oferujemy kompleksową obsługę, dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb, oraz fachowe doradztwo w doborze rozwiązań zagospodarowania przestrzeni. Przygotujemy skrojony na indywidualną miarę projekt aranżacji wnętrz i wykonamy meble spełniające sto procent wymagań klienta, dzięki czemu wykorzystają Państwo każdy centymetr przestrzeni. Oferujemy także transport mebli oraz ich montaż w wybranym miejscu.

Meble na wymiar Olkusz

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Olkuszu przy ulicy Sławkowskiej 22.

Z radością doradzimy Państwu jak najkorzystniej urządzić pomieszczenia. Proponujemy projekty mebli szyte na miarę. W naszej ofercie znajdą Państwo meble kuchenne, szafy do zabudowy, posiadające zarówno drzwi tradycyjne, jak również przesuwne, garderoby, spełniające funkcje praktyczne oraz estetyczne, oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego klienci wybierają meble na wymiar, zamiast mebli gotowych?

Ponieważ meble na wymiar eliminują konieczność kupowania mebli w rozmiarach, kolorach i stylistyce z góry określonej przez producenta. W takim przypadku zwykle wachlarz cech oferowanych klientowi nie jest zbyt bogaty, w rezultacie kupujący staje przed wieloma dylematami. Kolejną niedogodność stanowi fakt, że trudno idealnie dobrać meble w tej samej kolorystyce i stylistyce. Kolekcje składają się zwykle z kilku, mocno ograniczonych, propozycji.

Co zrobić, gdy gotowe meble nie spełniają naszych oczekiwań?

Jeśli jednak czujemy, że mebel nie do końca spełni nasze wymagania lub nie będzie w 100% funkcjonalny, jeśli zależy nam na idealnie skomponowanym zestawie mebli,  które będą się doskonale uzupełniały, meble na wymiar spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Sami decydujemy o wymiarach, kolorach, rozmieszczeniu oraz innych detalach. Meble na wymiar nie tylko zapewnią gustownie urządzone pomieszczenia. Pozwolą również na idealne zagospodarowanie przestrzeni, wypełniając wolne miejsce – od sufitów po podłogi. Umożliwi to uniknięcie niepraktycznego rozmieszczenia szafek i półek oraz pozostawienia niewykorzystanych miejsc. Jeśli więc przestrzeń jest niewielka, a chcemy ją w pełni wykorzystać, dbając jednocześnie o gustowne urządzenie wnętrza, zamówmy meble na wymiar.

Podsumowując, meble na wymiar dają nam większe korzyści niż te, wynikające z zakupu mebli gotowych:

– idealne dopasowanie

– funkcjonalna aranżacja wnętrz

– praktyczne korzyści, wynikające z zagospodarowania 100 % powierzchni

– podświetlenia, uchwyty

– uniknięcie pustych przestrzeni

– pełna kontrola nad wymiarami, kolorystyką, rozmieszczeniem

kuchnie na wymiar Olkusz